A leépítések miatt sztrájkra készülnek a Ubisoft Barcelona dolgozói

2 órával ezelőtt 1
Nagy munkaügyi konfliktussal néz szembe a Ubisoft, ugyanis a cég barcelonai stúdiójának dolgozói sztrájkot jelentettek be a létszámcsökkentések miatt, mert az intézkedések túlzott terhet rónak a csapatra.
Olvasd el a teljes "A leépítések miatt sztrájkra készülnek a Ubisoft Barcelona dolgozói" cikket a Gamekapocs.hu-n