Lemez nélkül jön a GTA VI, pont most erősödtek a fizikai játékeladások

6 órával ezelőtt 1
A Rockstar játékának dobozos kiadása körül kialakult vita azért is érdekes, mert 17 év után először fordult elő, hogy a fizikai játékeladási számok növekedtek az USA-ban.
Olvasd el a teljes "Lemez nélkül jön a GTA VI, pont most erősödtek a fizikai játékeladások" cikket a Gamekapocs.hu-n