Még idén többjátékos móddal bővül a The Last of Us: Part II, de csak PC-n

2 órával ezelőtt 1
A multiplayer mód hiánya nagy érvágás volt számunkra, hát még a The Last of Us Online törlése, de nincs vész, tehetséges modderek hamarosan kárpótolnak bennünket. De csak PC-n és a Sony támogatása nélkül.
Olvasd el a teljes "Még idén többjátékos móddal bővül a The Last of Us: Part II, de csak PC-n" cikket a Gamekapocs.hu-n